Prezent z miłości

znaleźć prezent na święta dla chłopaka. Niech w ten wyjątkowy czas nikt nie zostanie pominięty, ponieważ nikt nie może się smucić. To czas wielkiej radości, dzięki czemu Gwiazdka będzie miała naprawdę wyjątkowy i cudowny charakter

Prezent na święta dla chłopaka powinien być dany z miłości. Niezależnie od tego, co danej osobie będzie się wręczać, musi ona czuć, że komuś na niej/na nim zależy. Nic więc dziwnego, że zwraca się tak mocną uwagę na to, aby myśleć nad tym, co się kupuje. Dobre postępowanie zawsze będzie mile zapamiętane na przyszłość.

“Przygotowani przetrwają + koc ratunkowy”

Paweł Frankowski zaprasza wszystkich czytelników na naukę. Można to potraktować jako pomocnik dla osób, które wybierają się na wyprawę survivalową, ale można to potraktować jako podręcznik “na wypadek gdyby”. Na wypadek gdyby ktoś trafił na sytuację, która zmusiłaby go do utrzymania się w ciężkich warunkach. Co byśmy zrobili, gdyby nagle rozpoczął się atak terrorystyczny? Człowiek zostałby całkowicie odcięty od pożywienia? Co byśmy zrobili, gdyby w okolicy wybuchł wielkich pożar, a szanse na ratunek dopiero za kilka dni? Jak zachowywać się, kiedy w górach wydarzy się coś strasznego? Trzeba przyznać, że takie sytuacje są naprawdę ekstremalne, ale nie można powiedzieć, iż nie są niemożliwe. W szczególności, jeżeli przyjrzymy się temu, o czym teraz mówi się w mediach. Frankowski zaprasza wszystkich do lektury tej książki. Dodatkowo znaleźć można tutaj mini – prezent, czyli folię NRC. Wszyscy znają ją pod nazwą koc ratunkowy. W jaki sposób można ją dokładnie zastosować? Czy ma ona dodatkowe zastosowanie? O tym wszystkim autor mówi nam w swoim podręczniku, który przygotuje nas dosłownie na najgorsze.

“Dunkierka”

Ta nazwa już nie raz mogła wielu osobom obić się o uszy. W szczególności, jeżeli Ci uważnie słuchali na lekcji historii. Była to akcja, która przeszła do historii, a sam Winston Churchil określił ją jako wielki cud. O co dokładnie chodzi? Otóż od 27 maja do 4 czerwca 1940 trwała akcja ratunkowa, dzięki której 300 000 żołnierzy francuskich i angielskich przeżyło. Alianci zapewnili im odwrót z Dunkierki, dzięki czemu mogli oni nadal służyć. O tym właśnie jest ta książka, którą napisał Joshua Levine. O tym, co tam się działo, o dramatycznej walce o życie pod obstrzałem wroga bez jedzenia i wsparcia. Ludzie nie do końca zdają sobie sprawę, jak wiele osób poświęciło się dla nas. Dla tego, co mamy aktualnie. O tej właśnie sytuacji powstał także film, cieszący się olbrzymią popularnością. W głównych rolach wystąpili Kenneth Branagh, Tom Hardy, Cillian Murphy i Mark Rylance. Książka, jak również film to doskonałe dzieła literackie, które naprawdę warto przeczytać i obejrzeć.

Zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com